>Elma Kromun Kullanım Şekli Ve Dozu Nasıl Ayarlanır

>

Elma krom tabletler haline getirilmiş ve kullanım kolaylığı sağlanmıştır. İçeriğinde sizi gün boyu zinde tutacak bileşenler içeren elma krom diyet listelerine esir olmaksızın kilo vermeniz için sizlere yardımcı olacak…
Gün içerisinde 1 tablet elma krom kullanılması önerilmektedir, aç karnına ve bol su ile tüketildiği takdirde oldukça başarılı sonuçlar alabilirsiniz.
Fazla kiloları 6 kilo üzerinde olan bireylerin isteğe bağlı olarak günde 2 tablet tüketmelerinde sakınca yoktur, fakat tabletler farklı saatlerde ve aç karnına tüketilmelidir.
İlk elma kapsülü kullanımı sabah kahvaltısından yarım saat önce, diğer kapsül de öğle yemeğinden yarım saat önce bir adet olmak üzere olabilir…
Dikkat: Doktor tavsiyesi doğrultusunda özel bir reçete takvimi kullanıyorsanız, emzikli ya da hamile iseniz bu süreç içerisinde ürün tüketimi önerilmemektedir. 18-60 yaşları arasında olmayan bireylerin de ürün kullanımı öncesinde doktor tavsiyesine başvurmaları önerilmektedir…
Öğün sırasında su ile günde 1 adet olarak alınmalıdır. Daha etkin olması için egzersiz ve diyeti tavsiye ederiz. Doz aşımı halinde tamamen bitkisel ekstraktlardan ve balık jelatininnden imal edildiğinden vücutta hiçbir yan etki oluşturmaz.
6 ve üzeri fazla kilosu olanlar; sabah kahvaltisindan 20 dakika önce 1 adet ve aksam yemeğinden 20 dakika önce 1 adet olmak üzere günde 2 adet kullanmaları önerilmektedir.
Uyarı: Herhangi başka bir reçeteli ilaç kullanmaktaysanız, hamileyseniz ya da bebek emziriyorsanız doktorunuza danışınız. İnsüline bağımlı diyabet hastaları kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır. Bu ürün herhangi bir rahatsızlığın veya hastalığın teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, gıda takviyesidir.
KUTU İÇERİĞİ: 48 adet kapsül
T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın 03.09.2008 tarihli 0834005732 sayılı izni ile Hollanda’dan ithal edilmiştir.
Reklamlar
Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: