>Elma Krom Yan Etkisi Sağlığa Zararları

>

ELMA ve KROM’un Yan Etkisi
Elma Krom tamamen bitkisel kaynaklı bir zayıflama ürünü olduğu için şu ana kadar herhangi bir yan etkisi saptanmamıştır.
Gerekli klinik testlerinden de sağlık açısından uygunluk onayı alan elma kapsülü fazla tüketim durumlarında dahi olumsuz etki etmemektedir.
Elma Krom tüketimi sırasında belirlenen dozlarda periyodik kullanım biçiminde tüketildiği takdirde çok kısa sürede oldukça başarılı sonuçlar verebilmektedir. Fakat diyabet hastalarının gün içerisinde krom tüketiminin belirli seviyenin üzerine çıkmaması gerekmektedir. Bu sebeple diyabet hastalarının ve özel bir reçete takip edenlerin ürün kullanımı öncesinde bireysel yan etkilerinin oluşmaması için doktor görüşüne başvurmasında fayda bulunmaktadır.
Apple&Chromium, bitkisel olduğundan şimdiye kadar herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır. Doz aşımı halinde tamamen bitkisel ekstraktlardan imal edildiğinden vücutta hiçbir yan etki oluşturmaz.
Kromun Yan Etkileri Nelerdir?
Krom minerali takviyesi alırken yan etkiler var mıdır? Günlük olarak 50 – 300mcg takviyede, kromun herhangi bir toksisiteye neden olduğu görülmemiştir. Önerilen doz 50-200mcg arasıdır.
Krom takviyeleri diyabet hastaları için insülinin etkilerini geliştirebilir ve muhtemelen hipoglisemiye götürebilir, bu nedenle diyabet hastası kişilerin bir krom takviyesi almadan önce doktorlarına danışmalarını önerilir.
Reklamlar
Post a comment or leave a trackback: Trackback URL.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: